Kadra PDF Drukuj

KADRA PEDAGOGICZNA,

PRACOWNICY OBSŁUGI I ADMINISTRACJI

W placówce zatrudnionych jest 26 pracowników: dyrektor, dziewięciu nauczycieli, dwie opiekunki w grupie żłobkowej, katecheta, lektor języka angielskiego, psycholog, logopeda (spośród nauczycieli), jedna pomoc do dzieci, siedem woźnych oddziałowych, jeden pracownik gospodarczy, jeden pracownik administracji.

Grono pedagogiczne posiada wykształcenie wyższe, permanentnie doskonali się i podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez aktywne uczestnictwo w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego (warsztatach i kursach metodycznych).

Nauczycielki preferują ekspresywny model pracy, wspomagający rozwój dziecka z wykorzystaniem jego wrodzonego potencjału       i możliwości rozwojowych. Wszystkie działania ukierunkowane są na dziecko i jego rozwój, który jest systematycznie diagnozowany przez nauczycieli.

Dążąc do ujednolicenia oddziaływań wychowawczych rodziny i przedszkola, rodzice wychowanków są rzetelnie i systematycznie informowani o wynikach postawionej diagnozy.

Wychowankowie począwszy od grupy żłobkowej otoczeni są miłą, życzliwą atmosferą.

DYREKTOR

mgr Anna Płuciennik