trusted online slot malaysia  „ Dzień Dyni ” 6 latki
„ Dzień Dyni ” 6 latki PDF Drukuj

W środę 27 października w grupie 6 - latków od rana królował kolor pomarańczowy.
Wszystko za sprawą gwiazdy tego dnia i królowej warzyw – DYNI.
Każdy przedszkolak miał na sobie pomarańczowy element ubrania, a niektórzy zaprezentowali dyniowe stroje - był to przyjemny początek tego wesołego dnia. Podczas zajęć dzieci poznały nie tylko wartości odżywcze dyń, ich budowę, ale także miały możliwość degustacji nasion dyni. Odbyły się dyniowe zabawy: przenoszenie dyni, pokonywanie toru przeszkód, slalom dyniowy, zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz zabawy taneczne. Zwieńczeniem wspaniałej zabawy było wykonanie przepięknej pracy plastycznej – dyń z masy mączno – solnej.  Był  to dzień pełen uśmiechu i niezapomnianych wrażeń!