trusted online slot malaysia  Wizyta Mikołaja
Wizyta Mikołaja PDF Drukuj

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.

10 grudnia podekscytowane przedszkolaki już od samego rana niecierpliwie wyczekiwały upragnionego gościa.

Wielką radość i niezwykłe poruszenie wywołał magiczny dźwięk dzwoneczków, który zwiastował przybycie

wspaniałego orszaku!

Upragniony Święty Mikołaj przybył do dzieci wraz ze swoimi pomocnikami!

Cudownie spędzony czas z naszymi gośćmi wypełniły nie tylko wspaniałe tańce, konkursy, zabawy,

ale i też podarowane dzieciom wyjątkowe prezenty. Święty Mikołaju, bardzo dziękujemy za odwiedziny!

Na koniec wizyty życzliwy i sympatyczny Mikołaj nie zapomniał o złożeniu obietnicy, że odwiedzi nas za rok!!!