trusted online slot malaysia  Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Przedszkole nr 1 w Wieluniu.

„Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

W dniu 25.11.2019 r. przedszkolaki ze starszych i młodszych grup uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem.

Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, żółte i różowe . A każdy był piękny i wyjątkowy.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów.

Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we

wspomnieniach dzieci.