trusted online slot malaysia  Spartakiada 2018
Spartakiada 2018 PDF Drukuj

WIELUŃSKA  SPARTAKIADA

Doroczna spartakiada w hali WOSiR odbyła się w sobotę, 24 listopada. Do zmagań przystąpiło 10 drużyn reprezentujących placówki przedszkolne z terenu gminy Wieluń. Zorganizowano sześć konkurencji sprawnościowych, które jednak nie wyłoniły zwycięzcy, bo reprezentacje Przedszkoli nr 1 i 2 w Wieluniu zdobyły tyle samo punktów. Konieczna była dogrywka, w której lepsze okazały się dzieci z dwójki . Nie zabrakło również konkurencji, w której razem z dziećmi zmierzyli się ich rodzice. Spartakiada, której głównym organizatorem było tradycyjnie PP nr 2, odbywała się w duchu zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy, w sportowej oprawie i przy emocjonującym dopingu. Najlepsze drużyny otrzymały puchary, medale i cenne nagrody. Również pozostałych uczestników nagrodzono.