trusted online slot malaysia  Wycieczka do agroturystyki
Wycieczka do agroturystyki PDF Drukuj

WYCIECZKA  DO  AGROCHATKI

Grupa 3-4 latków i 4-5 latków pojechały na wycieczkę do Agrochatki w Biadaczu. Miejsce jest wyjątkowe. Dzieci zwróciły uwagę na piękne widoki. Wycieczka rozpoczęła się od pikniku, a następnie Pan Jerzy oraz Pani Ela zaprosili nas do wspólnych zabaw. Po zabawach integracyjnych rozpoczęliśmy zajęcia pt. " Skąd się wziął ziemniak". Po zajęciach, dzieci korzystały z placu zabaw, mieszczącego się w Agrochatce. Następnie zostaliśmy zaproszeni do stodoły, gdzie można było zobaczyć wiele eksponatów, które dawniej rolnicy wykorzystywali w swojej pracy. Stąd przeszliśmy do kóz, które każde dziecko mogło nakarmić, pogłaskać, a także wydoić. Dzieci szukały kurzych jaj, zaglądały do jaskółczych gniazd, a na koniec każdy mógł zasadzić swoją cebulkę, którą zabrał ze sobą do domku. Spotkanie zakończyliśmy obiadkiem, czyli pysznymi, pieczonymi kiełbaskami. Dzieci wróciły do domu zadowolone, szczęśliwe i obiecały, że jeszcze wrócą do Agrochatki:) Państwu Elżbiecie i Jerzemu Woźniak bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałe przyjęcie, miłą atmosferę, ciekawe zajęcia i wspólną zabawę. Było nam bardzo miło i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś Was odwiedzimy.